sobota, 30 maja 2015

BIAŁO - POPIELATY TARAS/Terrrace, patio grey and white

Popielate kanapy, miękkie poduchy i świeże powietrze. Codzienność potrafi być na tyle przytłaczająca, że po powrocie do domu powinniśmy zapomnieć o minionym dniu, o nierozwiązanych sprawach itp. Dom powinien być naszym azylem, kryjówką, w której nic nie jest już ważne. Najważniejsi jesteśmy MY sami, nasza rodzina. 

Zadbaj więc o siebie i stwórz miłe dla oczu otoczenie nie tylko w domu, ale i na tarasie, balkonie, czy patio. Odpoczynek, relaks należy nam się wszystkim bez względu na wiek, płeć, czy wykonywany zawód. A najlepiej wypoczywa się w przyjaznych, przytulnych pomieszczeniach.


Patio, terrace, summer, flowers, green plants
Stylizimo blog: Patio

Wiklinowe kosze - jak najbardziej - przysłonięte miękkimi poduchami. Nie bój się szaleństwa i ekstrawagancji. Jeśli podobają Ci się cekinowe, brokatowe i w jakikolwiek inny sposób błyszczące poduszki, czy też akcesoria - użyj je! Niech to będzie Twój autorski zakątek, Twoja myśl i Twoja osobowość. 

Blog Stylizimo

Nie każdy przepada za roślinami. Najczęściej dlatego, że nie ma czasu na ich pielęgnację. 
Nie myśl, więc tak! Na rynku dostępne są kwiaty, które nie wymagają wielkiej uwagi. Np. sukulenty, wszelkie odmiany kaktusowatych wystarczy, by podlać je raz na tydzień, lub rzadziej.

Nawet jeśli lubisz kwieciste tarasy, liściaste drzewka możesz je mieć nie myśląc stale o ich pielęgnacji. Zapytaj w profesjonalnym sklepie ogrodniczym o akcesoria, rozwiązania techniczne, które zajmą się nawadnianiem kwiatów bez Twojej obecności. To wiele ułatwi, a taras będzie o niebo przyjemniejszy i jedyny w swoim rodzaju. 

TerracePlants on terrace, stylizimoOutdoor Living InspirationTerrace_stylizimo

źródło:
www.digsdigs.com
www.justasmidgen.com
www.blog.stylizimo.com
www.tylizimoblog.com
www.flickr.com
www.thedesignchaser.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz