piątek, 27 listopada 2015

MOZAIKA I KOLOR W KUCHNI/Mosaic in the kitchen

Bardzo często spotykam się z pewnego rodzaju powtarzalnością wynikającą z mody. Powielanie bowiem pewnych schematów w aranżacji wnętrz przychodzi do nas falami. Średnio co dekadę pozwalamy sobie na zmianę całkowitą naszego wnętrza. Co wówczas wybieramy? Wybieramy zwykle to co inni. Czyli raz boazerię na ściany, innym razem tapety, potem kolorowa farba, meble jednokolorowe, meble proste, itd. Co jakiś czas to się zmienia.

Aktualnie panuje bum na sieciowe szafki z IKEA, które de facto są porządne, fajnie zrobione... Jednak to co jest nie fajne, to to, że można je znaleźć już w co drugim domu. Nic nie byłoby w tym zniechęcającego, gdyby owe aranżacje szafek były zróżnicowane, by konsument wprowadzał do wnętrza coś od siebie, by zaznaczył np. własnoręcznie ozdobioną puszką, że to właśnie on tu mieszka, by zaznaczył swój styl, swój charakter czymkolwiek! Może być to kolor ściany, przemalowana szafka, własne zdjęcia, rysunki dzieci, nietypowa mozaika...

No właśnie może poniższe kolorowe i nietuzinkowe mozaiki na ścianach będą dobrą motywacją i inspiracją do zrobienia czegoś w swoim guście, oryginalnego, takiego, czego nikt nie ma. :-)

60 peças de 20 x 20 cm dão origem ao painel, que reúne estampas de coleções variadas da Brasil Imperial.:
This tile wall is excellent. I could see collecting these at Goodwills and thrift stores to make a truly special and fun art piece.: #kitchen #tiles: tiles: Love the tile!:
Varanda Gourmet (fechada):
źródło:
www.julioclima.wordpress.com
www.casa.abril.com.br
www.desiretoinspire.net
www.kikareichert.com.br
www.decozilla.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz