poniedziałek, 29 lutego 2016

KULE POD SUFITEM W JADALNI/Chandelier in the shape of balls

Nowoczesna jadalnia, to i nowoczesna lampa. Oczywiście urządzając tego typu jadalnie będziemy dążyć do niepowtarzalności, nietuzinkowości i oryginalności. Nie zawsze się tak da....bo okazuje się, że ktoś jednak, gdzieś wpadł na podobny już pomysł. Ale nie zrażajmy się tym, jeśli pomysł okazuje się trafionym w 10-kę i komponuje się idealnie z Twoim pomieszczeniem nie zmieniaj go. Idź w zaparte i pomyśl, że w Twoich czterech ścianach będzie wyglądał nieco inaczej niż gdzie indziej: bo inne światło, inne umeblowanie, inny metraż, inni ludzi.

Kule, czy bańki szklane zwisające na różnych wysokościach będą zawsze robić wrażenie. W dzień gra światła odbijających się smug od szkła, a wieczorem wyjątkowy klimat.

Modern Elegant.: Dining Room - Love the chairs, Nota Bene table, large piece of art, chandelier of globes all set in a mode of uber modern.: Decor live provide you best furnished dining table and ideas for your dining room decoration where you can eat together with your family.: .I think this might have changed my mind on what color to paint either my dining room or bedroom: Dining room. interiors design: Modern dining room.: Fantastic modern #light #fixture // GAIL GUEVARA: modern dining room:

źródło:
www.traditionalhome.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz