poniedziałek, 1 sierpnia 2016

STOLICZKU NAKRYJ SIĘ.....ZŁOTEM

Kilka stoliczków złotem osnutych. Elegancko i na bogato. Złoty stolik świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach glamour. Jego zalety zostaną najbardziej podkreślone, gdy zastosujesz w jego przestrzeni jednolitą kolorystykę, bardziej stonowaną. 
W sklepach znajdziesz okrągłe lub prostokątne stoliki metalowe. Mniej popularne i trudno dostępne są stoliki drewniane w złotym kolorze. Choć zawsze można pokusić się o pomalowanie takowego, co jeszcze bardziej spotęguje jego wartość. 

#41c- Big area that looks small: Tables in the middle of the room to divide space: Interior-Design-Tips-Get-the-perfect-living-room-designs-center-tables Interior-Design-Tips-Get-the-perfect-living-room-designs-center-tables: Room-Decor-Ideas-2016-Trends-Living-Room-Living-Room-Design-Living-Room-Ideas-Gold-Room-Design-1-640x855 Room-Decor-Ideas-2016-Trends-Living-Room-Living-Room-Design-Living-Room-Ideas-Gold-Room-Design-1-640x855: 2016 Trends for Living Room: Home and Interiors » Archive » Тренд 2016 года: идеи для вашего залаHome and Interiors:


źródło:
instagram.com
www.delightfull.eu
roomdecorideas.eu
homeandinteriors.ru


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz