piątek, 8 kwietnia 2016

GALERIA NA CZARNEJ ŚCIANIE/Gallery on the black wall

W wielu domach mamy czarne ściany. Ale nie ze względu na to, że zmieniły kolor ze starości:-), lecz z wyboru. Najczęściej malujemy jedną ze ścian w pomieszczeniu w celu jej wyróżnienia, bądź nadania charakteru. 

Zdarza się i tak, że mamy ochotę na pomalowanie ściany na czarno, jednak nie mamy koncepcji na to jak ją ozdobić i wyeksponować
Dzisiaj proponuję kilka aranżacji na galerię ścienną :-) Może któraś z propozycji zakiełkuje w Twojej głowie i zostanie przelana na ścianę Twojego domu...


Blue Velvet Couch | Living Room | Home Decor:
Black wall + books via Stylizimo: mixing modern and glam - http://www.decorationarch.com/decoration-ideas/mixing-modern-and-glam.html:

Obrazy, zdjęcia na czarnym tle ściany są najczęstszym zestawieniem. Lubimy bowiem oglądać i wspominać sytuacje, dobre chwile, które kiedyś zostały uwiecznione na fotografach. Dlatego wyeksponowanie najpiękniejszych zdjęć staje się idealnym pomysłem. Zróbmy to z głową, estetycznie, ale i po swojemu. :-)

Super curto a ideia de compor a decoração com fotos, sejam elas coloridas ou em "preto e branco". Pensando na possibilidade de compor uma parede aqui de casa com fotos de viagens.  #decorarepreciso #decorarcomfotos #decoracao: An isntant gallery gets created on an otherwise hard to decorate accent wall in a high-traffic area. It's the black and white photo treatment that can take a lot of unrelated family photos and make the feel more harmonious. Try adding a small block of wood behind each photo board for even more depth if placed in a less busy area of the room. Christopher Lowell: LivingInANutshellFlea-Market-Frame-Living-Room-Wall:

Czarne ramki na czarnym tle ściany wyglądają bardzo intrygująco. Pasowałyby do nich lusterka w czarnych oprawach, które znalazłam w Brigitte von Boch. Możesz dopasować dużą lub mniejszą ramkę.
Manduel Mirror smallManduel Mirror big

Home Interior Trends For 2016 3:

Cudowna ściana z kwiatowym ornamentem. Jeśli nie galeria zdjęć, to taka właśnie ściana:-)źódło:
espacebuzz.com

www.thedesignchaser.com
decoholic.org
bhg.com
www.decorationarch.com
rstyle.me

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz